Navigation:--Case study Audiotéka: Blue Winston kampane s CTR cez 10 %, stovky objednávok a dlhodobo ROI 500 %

Case study Audiotéka: Blue Winston kampane s CTR cez 10 %, stovky objednávok a dlhodobo ROI 500 %

Článok dostupný aj v:

EnglishPolski

Audioknihy nabízejí možnost efektivního využívání času při jízdě autem, autobusem nebo letadlem, ve chvíli odpočinku na gauči nebo při sportu. Audiotéka je jednička na českém trhu s audioknihami. V Audiotéce najdete tisíce audioknih, které jsou předčítány těmi nejlepšími interprety a které jsou vyrobeny se zaměřením na vysokou kvalitu zvuku. Audioknihy můžete poslouchat v aplikacích pro Android i iOS a mít je tak kdykoliv při sobě.

Cílem spolupráce bylo nastartovat a automatizovat akviziční kampaně cílené na názvy audioknih, kterých je aktuálně v e-shopu k poslechu více než 4.000.

Martin Mucha je již více než 6 let online marketérem. Na volné noze se specializuje především na PPC reklamu. Pracuje s účty menších a středních webů a e-commerce projektů, kterým poskytuje své zkušenosti s online marketingem na trzích s knihami, nábytkem, autodíly, cestovkami, fashion a mnohými dalšími.

Jak známo, na českém trhu soupeří kromě obligátního Google také vyhledávač od Seznamu. Množiny uživatelů Audiotéky a vyhledávače Seznam se protínají jen minimálně, proto u tohoto inzerenta mohla padnout i na slovenský nástroj Blue Winston.

Po vylazení CPA a ROI a vyloučení nevhodných klíčových slov se ukázalo, že Blue Winston je pro tento účel více než vhodný. Po téměř ročním užívání nástroje se podařilo v produktových kampaních vytvořených přes Blue Winston udržet CTR přes 10 %, získat stovky objednávek a dlouhodobě dosahovat ROI kolem 500 %.

Skvělé výsledky, intuitivní uživatelské rozhraní a velmi vstřícná a aktivní zákaznická podpora zaručují, že spolupráce Audiotéky a Blue Winston bude pokračovat i v budoucnu.

Pokud si chcete Audiotéku sami vyzkoušet, můžete využít slevu 100 Kč pro nové zákazníky.

2019-11-26T08:42:41+00:00Autor |Kategórie: Prípadové štúdie|Tagy: , , , , |
BlueWinston.com je automatizovaný nástroj na tvorbu produktových reklám pre Google Search. Predstavuje alternatívu ale zároveň aj tzv. must be doplnok ku klasickým Google Shopping ads. Produktové kampane tvorené z data feedu eshopu predstavujú vyše 40% podieľ na ročnom %CTR a zobrazení v Google Search, ktoré vedú k úspešnej transakcii. Jedinečná technológia, inovatívny prístup k tvorbe kľúčových slov a reklám pre každý jeden produkt, skupiny produktov a ich kategórie v eshope robí z tohto nástroja jednotku na svetovom trhu. BlueWinston dneska používa stovky klientov vo viac ako 50 krajinách sveta (zobraziť recenzie od PPC špecialistov a užívateľov). Vďaka BlueWinston.com viete nie len automatizovať tvorbu reklám na vaše produkty, ale takisto automatizovať ich optimalizáciu a manažment vďaka súboru automatických pravidiel a skriptov na bidding, ktoré sa aplikujú neuveriteľne krátkom čase a to už každých 6 hodín!
  • zvýšte predaje až 60%
  • zvýšte ROAS až o +1500%
  • znížte PNO o -40%
  • inzerujte na všetky produkty
  • automatizujte tvorbu a manažment